O mne

MUDr. Alexandra Rovného, CSc., je uznávaný stomatológ s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti zubnej starostlivosti. MUDr. Rovný je špičkovým odborníkom, ktorý svoj život venoval zlepšovaniu úsmevov a zdravia pacientov na Slovensku.
Vzdelanie a kvalifikácie:
MUDr. Rovný absolvoval Lekársku fakultu na Slovenskej zdravotníckej univerzite, kde získal titul MUDr. Neskôr na tej istej univerzite získal titul CSc. v odbore stomatológia.
Skúsenosti a špecializácia:
Počas svojej bohatej kariéry sa MUDr. Rovný špecializoval na konzervatívnu stomatológiu, endodontiu, parodontológiu a implantológiu. Pracoval na niekoľkých vedúcich pozíciách v renomovaných zdravotníckych zariadeniach na Slovensku, kde bol zodpovedný za riadenie tímov a poskytovanie najlepšej možnej starostlivosti pacientom. Jeho skúsenosti sú rozsiahle a pretrvávajú viac ako tri desaťročia.
Prístup k pacientom a filozofia:
MUDr. Rovný je známy svojím empatickým a pacientom orientovaným prístupom. Vždy sa snaží počúvať a pochopiť potreby svojich pacientov a ponúknuť im individuálne prispôsobené riešenia. Jeho filozofia je založená na presvedčení, že zubná starostlivosť je integrálnou súčasťou celkového zdravia a životného štýlu človeka.

MUDr. Alexander Rovný, CSc., je skutočne odborníkom vo svojom obore a jeho dlhoročné skúsenosti, odborné znalosti a záväzok k vynikajúcej starostlivosti o pacientov z neho robia ideálnu voľbu pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivého a skúseného stomatológa.

Z našej ambulancie